Pre firmy

Pre efektívne fungovanie vašej firmy je dôležitá optimálna kondícia vašich zamestnancov, ktorá pozitívne prispieva k spolupráci v rámci kolektívu. V každej profesii sa vyskytujú stereotypy, ktoré prehlbujú zle pohybové návyky a svalové dysbalancie pohybového aparátu. Komplexnosť našich služieb o pohybový aparát Vám zabezpečí všestrannú starostlivosť o vaše telo a myseľ. Pod dohľadom našich odborníkov ponúkame dni zdravia pre zamestnancov vo vašich firmách, workshopy a teambuildingy v priestoroch nášho zariadenia.

Naši  špecialisti:

  • lekár (ortopéd, traumatológ, chirurg, anesteziológ, rádiológ)
  • fyzioterapeut
  • masér
  • kondičný tréner
  • nutričný poradca

Ponuka služieb:

Vyskladajte si svoj teambuilding alebo workshop. My Vám zabezpečíme bezproblémový priebeh a catering.

30-minutová konzultácia s našimi trénermi zdarma

"V Sportwell sa usilujeme o to, aby klienti len nepotláčali bolesť."

Individuálny prístup, odbornosť, komfort, partner Sportclinic

Ponúkame funkčný a kondičný tréning pod odborným vedením mentora, vybavenie fitness centra v komornejšom priestore bez množstva iných cvičiacich. Ku každému klientovi a klientke máme individuálny prístup, zostavujeme pre nich tréningový plán a vyberáme také metódy, ktoré im pomáhajú dosiahnuť ich ciele a zároveň zohľadňujú ich zdravotný stav a špecifické potreby.

 

Naše zariadenie tiež poskytuje širokú škálu služieb, vrátane diagnostiky, liečby a operatívy poranení a úrazov v partnerstve so špecializovanou klinikou Sport clinic, ktorá sa nachádza v rovnakej budove. V prípade zdravotných komplikácií tak prepájame funkčný alebo kondičný tréning s fyzioterapiou, rehabilitáciou, konzervatívnymi lekárskymi vyšetreniami, ale aj nutričným poradenstvom. Spolupráca viacerých odborníkov, koordinovaná mentorom, prispieva k vyššiemu komfortu klientov, pretože napomáha odstraňovať ich problémy, ako napríklad bolesť chrbtice, či ramena alebo zápal sedacieho nervu, koriguje nesprávne pohybové stereotypy a v neposlednom rade je prevenciou pred zranením.

Naši partneri

logo
logo