Relax, ktorý uľaví stuhnutým a namáhaným svalom

Masáž v kombinácii s cvičením pomáha pri chronickej bolesti a regenerácii organizmu. Predstavuje pôsobenie na telo (cieľové tkanivá ako koža, svaly, šľachy, väzy, kĺby, atď.) a manipuláciu s telom pomocou tlakov za účelom terapeutickým, či  prevencie proti zdravotným ťažkostiam, stimuluje imunitný systém zvýšením lymfocytov periférnej krvi. Fyzický tlak, vibrácie alebo iné formy aplikácie zmierňujú myofasciálnu bolesť a podporujú transport metabolitov v tkanivách. Vykonáva sa ručne alebo pomocou mechanických pomôcok, olejom prípadne bez.

Klasickou masážou uvoľňujeme stuhnuté a namáhané svaly, dráždia sa nervové zakončenia, dochádza k tvorbe endorfínov v mozgu a tým dochádza k prekrveniu a rýchlejšej regenerácii tela.

Pri Bankovaní  (podtlakovej masáži) používame nádobky, sklenené alebo plastové, ktoré vyvíjajú podtlak na kožu a podkožie. Pôsobia priamo na myofasciálny systém, nepriamo cez jednotlivé reflexné zóny na príslušné orgány.

Manuálna lymfodrenáž  podporuje tok lymfy, ktorá odvádza z tela odpadové látky, zvyšuje imunitu, odstraňuje posttraumatické opuchy a ovplyvňuje proces jazvenia.

Prečo práve my

Full service

Staráme sa nielen o váš pohybový aparát, pretože aj na detailoch záleží. A taký uterák, hygienické potreby, suplementy a nápoje k tomu patria.

Edukácia

Diplomami sa naše štúdium neskončilo. Stále sa vzdelávame a reflektujeme na aktuálne trendy a nové pomôcky v oblasti tréningov či fyzioterapie.

Komplexnosť

Pri riešení vašich problémov je častokrát nevyhnutná spolupráca odborníkov v oblasti fyzioterapie, trénerstva a výživy. Táto kooperácia je u nás samozrejmosťou.

Ak neviete, ktorá z ponúkaných služieb je pre vás tá správna, poradíme vám.

Naši partneri