A takto vznikol SportWell

Na začiatku našej cesty k vzniku SportWell sme boli my. Roman a Marcel. Po škole sme obaja pracovali vo viacerých fitkách a počas niekoľkých rokov sme si vytvorili jasnú predstavu o tom, ako by to podľa nás malo celé fungovať. Čo v priestore, ktorý by sme definovali ako športovo-rehabilitačné centrum chceme a potrebujeme a čo nechceme.

Nechceli sme veľké fitko, v ktorom máme viazaných členov, ktorí k nám vlastne ani nechodia, ani dovoliť aktívnym klientom aby bez potreby osobného trénera riskovali svoje zdravie. Chceli sme prepojiť špičkových trénerov, fyzioterapeutov a lekárov tak, aby sme boli pre vás nielen mentormi efektívneho pohybu, ale v prípade vážnych problémov vás vedeli posunúť do rúk tým najlepším ortopédom, akých poznáme.

A tak vznikol v roku 2019 koncept SportWell, ktorý úzko spolupracuje so Sportclinic.

Miesto, kde sa každému klientovi venujeme individuálne, každý nás zaujíma a snažíme sa preňho spraviť maximum.  Aby zlepšili kvalitu svojho života, dosiahli svoj športový cieľ, zbavili sa zdravotných obmedzení.

SportWell je naša srdcovka, ktorú sme vytvorili pre vás. Cíťte sa tu ako doma 🙂

Prečo práve my

Full service

Staráme sa nielen o váš pohybový aparát, pretože aj na detailoch záleží. A taký uterák, hygienické potreby, suplementy a nápoje k tomu patria.

Edukácia

Diplomami sa naše štúdium neskončilo. Stále sa vzdelávame a reflektujeme na aktuálne trendy a nové pomôcky v oblasti tréningov či fyzioterapie.

Komplexnosť

Pri riešení vašich problémov je častokrát nevyhnutná spolupráca odborníkov v oblasti fyzioterapie, trénerstva a výživy. Táto kooperácia je u nás samozrejmosťou.

Individualizácia

Skúsenosti hovoria, že základom je individuálny prístup. Pretože cvičiť a „cvičiť“ môže byť vo finále obrovský rozdiel.

Spolupráca

Sme hrdí, že našim odborným garantom sú skutočné kapacity. Spolupracujeme s ortopedickou klinikou Sportclinic.

Skúsenosti

Po rokoch štúdií a práce vo fitnescentrách máme jasnú predstavu, ako by malo vyzerať miesto, kde ľuďom efektívne pomáhame.

Náš tím

Zakladateľ

Mgr. Roman Anguš

Tréneri
Fyzioterapeuti
Tréneri

Bc. Matúš Magdolen

Tréneri

Bc. Jozef Vajs

Tréneri

Bc. Lenka Slížiková

Tréneri

Mgr. Ľubomír Šmehil

Tréneri

Mgr. Matej Hatrík

Tréneri

Mgr. Martin Pleša

Fyzioterapeuti

Bc. Adam Jarábek

Fyzioterapeuti

Mgr. Martin Valko

Fyzioterapeuti

Mgr. Michaela Šarmírová

Fyzioterapeuti

Mgr. Eva Ferencová

Pridaj sa k nám
Napíš nám

Naši partneri