O nás

Na začiatku cesty vzniku SportWell bola myšlienka. Myšlienka, zanietených ľudí urobiť to, čo nám v predchádzajúcich zariadeniach kde sme pôsobili chýbalo. Bola to spolupráca odborníkov pri riešení rôznych pohybových problémov našich klientov a práve v našom športovo-rehabilitačnom centre považujeme za kľúčové spoluprácu lekára, fyzioterapeuta, kondičného trénera a nutričného poradcu pod jednou strechou.

Hýbte sa správne a cíťte sa lepšie sú slová ktoré vystihujú to, čo chceme prinášať a ukázať spôsob ako na to naším klientom bez ohľadu na vek a problémy, ktoré ich trápia. Individuálny prístup a komplexnosť služieb sú v dnešnom modernom svete kľúčové pre efektívne vedenie terapie a vďaka spolupráci s ortopedicko-traumatologickou klinikou Sportclinic a množstvom špecialistov sa nám darí napĺňať vaše požiadavky.

 

V koncepte SportWell sa snažíme už od roku 2019 zlepšovať vašu kvalitu života, dosahovať športové ciele ale aj zbaviť vás zdravotných obmedzení.

SportWell je naša srdcovka a veríme, že sa u nás budete cítiť ako doma. 😊

Prečo práve my

Full service

Staráme sa nielen o váš pohybový aparát, pretože aj na detailoch záleží. A taký uterák, hygienické potreby, suplementy a nápoje k tomu patria.

Edukácia

Diplomami sa naše štúdium neskončilo. Stále sa vzdelávame a reflektujeme na aktuálne trendy a nové pomôcky v oblasti tréningov či fyzioterapie.

Komplexnosť

Pri riešení vašich problémov je častokrát nevyhnutná spolupráca odborníkov v oblasti fyzioterapie, trénerstva a výživy. Táto kooperácia je u nás samozrejmosťou.

Individualizácia

Skúsenosti hovoria, že základom je individuálny prístup. Pretože cvičiť a „cvičiť“ môže byť vo finále obrovský rozdiel.

Spolupráca

Sme hrdí, že našim odborným garantom sú skutočné kapacity. Spolupracujeme s ortopedickou klinikou Sportclinic.

Skúsenosti

Po rokoch štúdií a práce vo fitnescentrách máme jasnú predstavu, ako by malo vyzerať miesto, kde ľuďom efektívne pomáhame.

Náš tím

Zakladateľ

Mgr. Roman Anguš

Tréneri
Fyzioterapeuti
Tréneri

Bc. Matúš Magdolen

Tréneri

Bc. Jozef Vajs

Tréneri

Bc. Lenka Slížiková

Tréneri

Mgr. Ľubomír Šmehil

Tréneri

Mgr. Matej Hatrík

Tréneri

Mgr. Martin Pleša

Fyzioterapeuti

Bc. Adam Jarábek

Fyzioterapeuti

Mgr. Martin Valko

Fyzioterapeuti

Mgr. Michaela Šarmírová

Fyzioterapeuti

Mgr. Eva Ferencová

Pridaj sa k nám
Napíš nám

Naši partneri