Predstavujeme Vám náš tím!

Prečo my?

Individuálny prístup, odbornosť, komfort, partner Sport clinic, 

Ponúkame funkčný a kondičný tréning pod odborným vedením osobného fitness trenéra, vybavenie fitness centra v komornejšom priestore bez množstva iných cvičiacich. Ku každému klientovi a klientke máme individuálny prístup, zostavujeme pre nich tréningový plán a vyberáme také metódy, ktoré im pomáhajú dosiahnuť ich ciele a zároveň zohľadňujú ich zdravotný stav a špecifické potreby.

Naše zariadenie tiež poskytuje širokú škálu služieb, vrátane diagnostiky, liečby a operatívy poranení a úrazov v partnerstve so špecializovanou klinikou Sport clinic, ktorá sa nachádza v rovnakej budove. V prípade zdravotných komplikácií tak prepájame funkčný alebo kondičný tréning s fyzioterapiou, rehabilitáciou, konzervatívnymi lekárskymi vyšetreniami, ale aj nutričným poradenstvom. Spolupráca viacerých odborníkov, koordinovaná mentorom, prispieva k  vyššiemu komfortu klientov, pretože napomáha odstraňovať ich problémy, ako napríklad bolesť chrbtice, či ramena alebo zápal sedacieho nervu, koriguje nesprávne pohybové stereotypy a v neposlednom rade je prevenciou pred zranením.

 


OdbornosťVzdelanie našich diplomovaných odborníkov je u nás prioritou.

SpoluprácaPartnerstvom s ortopedickou klinikou Sport clinic Vám prináša koncept spolupráce odborníkov v športe.

IndividualizáciaOsobitný prístup ku klientovi považujeme za jeden z kľúčových bodov našej práce.

KomplexnosťPri riešení vašich problémov je častokrát nevyhnutná spolupráca odborníkov v oblasti medicíny, fyzioterapie, trénerstva a výživy a u nás je táto kooperácia samozrejmosťou.

EdukáciaV tréningovom procese je neodeliteľnou súčasťou vzdelávanie a učenie sa správnych pohybových vzorov, ktoré kompenzujú jednostranné zaťaženie.

Full servicePočas tréningového procesu poskytujeme našim klientom plnohodnotný servis a úterák, hygienické potreby, suplementy a nápoje sú u nás samozrejmosťou.

Najobľúbenejšie služby

 

Funkčná diagnostika je nevyhnutná pre vhodné nastavenie tréningového plánu. Okrem iného pozostáva zo vstupnej anamnézy, analýzy zloženia tela (% podkožného tuku, viscelárnych tukov, svalstva), svalových funkčných testov, testovania pohybových stereotypov (FMS).

 

 

Funkčný tréning je dobrou alternatívou cvičenia najmä pre klientov, ktorí majú sedavé zamestnanie alebo si počas života vytvorili nesprávne pohybové návyky a kompenzuje jednostranné zaťaženie. Zlepšuje vytrvalosť, silu, flexibilitu aj koordináciu.

 

 

Fyzioterapia je jednou z oblastí liečebnej rehabilitácie. Mimo diagnostiky a liečby sa sústreďuje aj na prevenciu vzniku problémov pohybového a podporného aparátu.
Nesprávne držanie tela, dlhodobé nevhodné sedenie, či státie, práca v nepohodlných polohách, zlá poloha pri spaní, to všetko rieši fyzioterapia.

 

Náš tím

Sme kedykoľvek k Vašim službám.

Mgr. Roman Anguš fotka

Mgr. Roman Anguš

Kondičný tréner

Mgr. Marcel Macik fotka

Mgr. Marcel Macik

Kondičný tréner

Bc. Martin Pleša fotka

Bc. Martin Pleša

Kondičný tréner

Mgr. Nina Koleničová fotka

Mgr. Nina Koleničová

Fyzioterapeut

Mgr. Tomáš Zubko fotka

Mgr. Tomáš Zubko

Fyzioterapeut

Bc. Ľubomír Šmehil fotka

Bc. Ľubomír Šmehil

kondičný tréner

Bc. Filip Letavay fotka

Bc. Filip Letavay

kondičný tréner

Mgr. Juraj Klein fotka

Mgr. Juraj Klein

fyzioterapeut

30-minutová konzultácia s našimi trénermi zdarma

Urobte niečo pre svoje zdravie ešte dnes!

Objednajte sa

Naši partneri

logo
logo