Úľava od akútnej aj dlhodobej bolesti pod dohľadom špičkových fyzioterapeutov

Nesprávne držanie tela, dlhodobé nevhodné sedenie, či státie, práca v nepohodlných polohách, zlá poloha pri spaní, ale aj nadváha vedú k vzniku bolestí pohybového aparátu, ktoré znepríjemňujú život klientov. Prostredníctvom rôznych techník a metód funkčnej diagnostiky lokomočného systému a vnútorných systémov sú naši fyzioterapeuti schopní navrhnúť klientovi program, ktorý slúži ako terapia alebo prevencia vzniku problémov a bolestí.

Naši fyzioterapeuti vyberajú také metódy a postupy, ktoré klientom prinášajú úľavu od bolesti, prípadne plnú pohyblivosť, adekvátnu stabilitu a funkčnosť postihnutých oblastí. Učia tiež klientov predchádzať vzniku problémov tým, že im vysvetľujú, ako správne držať telo, akým spôsobom zvládnuť dlhé sedenie a státie, ako upraviť ľah pri spánku, alebo ako zmeniť nevhodné pohybové stereotypy.

Prečo práve my

Full service

Staráme sa nielen o váš pohybový aparát, pretože aj na detailoch záleží. A taký uterák, hygienické potreby, suplementy a nápoje k tomu patria.

Individualizácia

Skúsenosti hovoria, že základom je individuálny prístup. Pretože cvičiť a „cvičiť“ môže byť vo finále obrovský rozdiel.

Skúsenosti

Po rokoch štúdií a práce vo fitnescentrách máme jasnú predstavu, ako by malo vyzerať miesto, kde ľuďom efektívne pomáhame.

Ak neviete, ktorá z ponúkaných služieb je pre vás tá správna, poradíme vám.

Ďalšie služby

Naši partneri