Od bolesti k normálnemu pohybu

Bolesť chrbtice je problémom, ktorý trápi veľkú časť dospelej populácie. Bolesti krčnej a driekovej chrbtice negatívne ovplyvňujú postavenie horných a dolných končatín. S prehlbovaním nesprávnych pohybových vzorov spôsobené jednostranným zaťažením úzko súvisia aj bolesti bedra, ramena, lakťa alebo členku.

Popri ochoreniach spôsobených nesprávnymi pohybovými návykmi sú bolesti tiež výsledkom rôznych akútnych poranení, ktoré veľakrát vznikajú aj pri športovej činnosti. Úrazy sa stávajú tak kvôli vonkajším (priamy náraz), ako aj vnútorným príčinám (príliš veľké napätie v svale alebo v šľache). Medzi tie najrozšírenejšie patrí pomliaždenie, natiahnutie alebo natrhnutie svalov, vyvrtnutie kolena a vykĺbenie ramenného kĺbu.

Rehabilitácia má za cieľ urýchliť a podporiť liečbu poúrazových stavov, ako aj chronických ochorení pohybového aparátu, ktoré vznikajú následkom životného štýlu alebo jednostranným zaťažením nielen pri športe. Liečebné prostriedky určuje lekár alebo fyzioterapeut na základe konkrétnej diagnózy a rozsahu postihnutia.

Prečo práve my

Full service

Staráme sa nielen o váš pohybový aparát, pretože aj na detailoch záleží. A taký uterák, hygienické potreby, suplementy a nápoje k tomu patria.

Edukácia

Diplomami sa naše štúdium neskončilo. Stále sa vzdelávame a reflektujeme na aktuálne trendy a nové pomôcky v oblasti tréningov či fyzioterapie.

Individualizácia

Skúsenosti hovoria, že základom je individuálny prístup. Pretože cvičiť a „cvičiť“ môže byť vo finále obrovský rozdiel.

Ak neviete, ktorá z ponúkaných služieb je pre vás tá správna, poradíme vám.

Ďalšie služby

Naši partneri