Kondičné tréningy a regenerácia športovcov pod dohľadom odborníka

Súčasťou tejto prípravy je kondičný tréning. Jeho názov je odvodený z latinského slova conditio, ktoré všeobecne vyjadruje podmienku. Preto ho považujeme vo väčšine športových odvetví za nevyhnutnú podmienku na realizáciu ďalších zložiek športového tréningu (technickú a taktickú) na vyššej úrovni.

Kondičný blok je zameraný najmä na získanie energetického, funkčného potenciálu športovca a ich všestranný pohybový potenciál, teda kondičné a koordinačné schopnosti, flexibilitu a široké spektrum pohybových zručností. Vhodne nastavený kondičný tréning zvyšuje výkonnosť klientov a významne znižuje riziko úrazov a zranení. Rast svalovej sily má pozitívny účinok na šľachy, väzivá a kĺby.

Regenerácia je neodmysliteľnou súčasťou prípravy športovca. Podľa individuálnej potreby pracujeme s prístrojovou lymfodrenážou, systémom Powerdot alebo rázovú terapiu masážnym prístrojom Hypervolt. 

Prečo práve my

Full service

Staráme sa nielen o váš pohybový aparát, pretože aj na detailoch záleží. A taký uterák, hygienické potreby, suplementy a nápoje k tomu patria.

Komplexnosť

Pri riešení vašich problémov je častokrát nevyhnutná spolupráca odborníkov v oblasti fyzioterapie, trénerstva a výživy. Táto kooperácia je u nás samozrejmosťou.

Individualizácia

Skúsenosti hovoria, že základom je individuálny prístup. Pretože cvičiť a „cvičiť“ môže byť vo finále obrovský rozdiel.

Ak neviete, ktorá z ponúkaných služieb je pre vás tá správna, poradíme vám.

Predtým ako začnete

Vstupná diagnostika sa v Sportwell stala základným vstupným nástrojom pre našich klientov. Je to komplexná analýza vášho tela, jeho možností, obmedzení či nedostatkov. Vďaka dôslednej vstupnej diagnostike vám nastavíme cvičenie na mieru tak, aby ste dosiahli výsledky rýchlejšie a efektívnejšie.

Je neodmysliteľnou súčasťou pri určení vhodnej rehabilitácie, je mimoriadne dôležitá pre profesionálnych športovcov, aktívnych ľudí aj úplných začiatočníkov.

Naši partneri