Zlepšenie kondície a odstránenie nesprávnych pohybových návykov. Pre koho je určený a čo môžete očakávať?

Ak máte sedavé zamestnanie, odhodlávate sa začať s cvičením, chcete si zlepšiť kondíciu alebo ste si vytvorili nesprávne pohybové návyky, ktoré vám spôsobujú rôzne problémy, funkčný tréning je pre vás vhodnou alternatívou silového cvičenia.

Cviky vám zostavíme na mieru tak, aby ste dokázali vykonávať bežné aktivity bez bolesti, s vyššou výkonnosťou a nižším rizikom úrazu.

Pri funkčnom tréningu sa kladie dôraz nielen na výkon, ale hlavne na kvalitu prevedenia cvikov a kompenzáciu jednostranného zaťaženia. Zameriame sa na celé telo, pričom sa výrazne sústredíme na stred alebo telesné jadro, tvz. core.

Očakávajte zlepšenie fyzického stavu, posilnenie, lepšiu výkonnosť a hlavne dobrý pocit zo seba.

Prečo práve my

Full service

Staráme sa nielen o váš pohybový aparát, pretože aj na detailoch záleží. A taký uterák, hygienické potreby, suplementy a nápoje k tomu patria.

Individualizácia

Skúsenosti hovoria, že základom je individuálny prístup. Pretože cvičiť a „cvičiť“ môže byť vo finále obrovský rozdiel.

Skúsenosti

Po rokoch štúdií a práce vo fitnescentrách máme jasnú predstavu, ako by malo vyzerať miesto, kde ľuďom efektívne pomáhame.

Ak neviete, ktorá z ponúkaných služieb je pre vás tá správna, poradíme vám.

Predtým ako začnete

Vstupná diagnostika sa v Sportwell stala základným vstupným nástrojom pre našich klientov. Je to komplexná analýza vášho tela, jeho možností, obmedzení či nedostatkov. Vďaka dôslednej vstupnej diagnostike vám nastavíme cvičenie na mieru tak, aby ste dosiahli výsledky rýchlejšie a efektívnejšie.

Je neodmysliteľnou súčasťou pri určení vhodnej rehabilitácie, je mimoriadne dôležitá pre profesionálnych športovcov, aktívnych ľudí aj úplných začiatočníkov.

Naši partneri