Čo u nás nájdete?
Fyzioterapiu, funkčný tréning, individuálnu prípravu pre športovcov, masáže, diagnostiku, rehabilitáciu a mnoho ďalších procedúr

Ponúkame fyzioterapiu pre deti aj dospelých, funkčný tréning, individuálnu prípravu pre športovcov, masáže, rôzne procedúry, konzultácie s lekárom aj nutričné poradenstvo.

Sme tu pre všetkých. Pracujeme s profesionálnymi športovcami, s aktívnymi klientami aj s úplnými začiatočníkmi. Vyhľadávajú nás budúce maminy aj klienti, ktorých trápia rôzne bolesti spojené s pohybovým aparátom. Riešime prevenciu zranení aj rekonvalescenciu po zraneniach samotných.

Samozrejmosťou pri práci je aj edukácia našich klientov. Pretože cieľom tímu Sportwell je naučiť vás nielen sa hýbať, ale hlavne, hýbať sa správne.

Diagnostika

Diagnostika

Fyzioterapia

Fyzioterapia

Tréningy

Tréningy

Procedúry a regenerácia

Procedúry a regenerácia

Nutričné Poradenstvo

Nutričné Poradenstvo

Ak neviete, ktorá z ponúkaných služieb je pre vás tá správna, poradíme vám.

Spokojní klienti

Do Sportwellu chodíme s manželom už niekoľko rokov a lepšie miesto sme si ani nemohli vybrať. Vedia nám pomôcť s akýmkoľvek problémom pohybového aparátu a tiež s udržaním sa vo fit kondícii tréningom šitým na mieru. O skvelý relax sa postarajú maséri, o kávičku a proteín recepčná a o zvyšok samotní vysokokvalifikovaní tréneri a fyzioterapeuti. Ďakujeme za Vašu kvalitnú prácu, my osobne konkrétne hlavne za tu Marcelovu :) Prajeme veľa ďalších minimálne tak spokojných klientov ako sme my.

Mirka Zeleniaková

Sportwell a konkretne Marcela :) som navstivila na zaklade osobneho odporucania od dlhorocneho priatela (trenera, vrcholoveho sportovca) a mozem toto centrum len odporucit dalej. Ako byvala sportovkyna, tanecnica som chcela opat "nieco so sebou robit", no dlhodobe problemy s kolenom ma brzdili a bolest mi zneprijemnovala aj bezny zivot. Pod Marcelovym vedenim sa ucim efektivne strecovat, zatazovat postupne a co ma milo prekvapilo, mavam fyzio-rehabilitacne procedury, ktorymi tam disponuju a ponukaju tak svojim klientom uzasny komlexny balik sluzieb sity na mieru. Pokial vahate alebo neviete kam, toto je naozaj to spravne miesto s profi ludmi a full servisom ;)

Nika Juračková

Sportwell nie je "obyčajné" fitko. Individuálny prístup ku každému klientovi, tréningy šité na mieru a kombinácia kondičného tréningu s fyzioterapiou zaručujú, že si cvičením neublížim. Spevním telo, odstránim bolesti a keď fakt nevládzem, tak iba rozdýcham stres. Pre mňa je veľkou výhodou, že to čo práve potrebujem, nájdem na jednom mieste.

Peťa Novotná

Naši partneri